Sponsorizat de

Logo Kaufland
Un proiect realizat de

Green Revolution
Concursuri
<< Inapoi la concursuri

Green School Festival 2016

Castigatori creatie individuala

Descarcă de aici clasamentul pentru proba individuală de creație.

 

Desene


Baluta Maria Ilinca - Scoala 30

Console Alexandra - Scoala 178

Eva Parvu - Scoala Herastrau

Firu Iulia -  Scoala Herastrau

Frentescu Denisa  - Scoala Herastrau

Gherman David - Scoala 178

Ioan Beatrice -  Scoala 190

Ioja Ana Cristina - Scoala 30

Mirea Ioana Monica - Scoala 178

Neagu Cristian  - Principesa Margareta

Panait Izabella  - Scoala 190

Zecheru Oana - Scoala Herastrau

 

 

Compuneri


Adamescu George - Scoala 30

Albinescu Luca - Scoala 178

Ana - Maria  - Scoala Principesa Margareta

Arabela Alessia - Scoala Ferdinand

Badea Antonia - Scoala Principesa Margareta

Balasa Emma - Scoala Tudor Arghezi

Burlacu Alesia - Scoala 190

Ciofu Leca Daniela - Scoala 178

Cocis Ana Maria - Tudor Arghezi

Cocis Ana Maria - Tudor Arghezi (continuare)

Cristea Teodora - Sfintii Voievozi

Dima Ioana Maria - Scoala Tudor Arghezi

Diti Mituna Anne Marie - Scoala 178

Dumitrescu Maria Larissa - Tudor Arghezi

Eliza Girleanu  - Scoala Principesa Margareta

Eva Burcea - Scoala Tudor Arghezi

Feruta Karina - Scoala Tudor Arghezi

Ghermescu Denise Maria - Sfintii Voievozi

Ghermescu Denise Maria - Sfintii Voievozi (continuare)

Houleihel Sebastian - Scoala 178

Ilie Irina - Andreea- Scoala Principesa Margareta

Ionita Mario - Principesa Margareta

Jitea Andrei - Scoala Sfintii Voievozi

Marita Ana-Maria -  Scoala 178

Micliuc Ana Teodora - Scoala 190

Mihaescu Rares- Matei  - Scoala Sfintii Voievozi

Mirica Stefania - Scoala Sfintii Voievozi

Musat Adrian - Scoala Ferdinand

Nedea Matei - Scoala Principesa Margareta

Niculae Georgiana - Sfintii Voievozi

Nite Emanuel Stefan - Scoala 178

PAVEL NICOLAS - Scoala 178

Petrescu Cristian - Sfintii Voievozi

Radut Dragos - Scoala 178

Ricu Elena - Theodora - Scoala Ferdinand

Salos Andreea - Scoala Sfintii Voievozi

Scutru Andreea Valentina - Scoala Sfintii Voievozi

Simzianu Stefania - Scoala 178

Stanescu Maria - Scoala 30

Talamciu Patricia Andreea - Scoala Principesa Margareta

Velicu Anca - Principesa Margareta

Vieru Amalia - Principesa Margareta

Watanabe Yukina -  Scoala Tudor Arghezi